Back to All Events

Spektaklis Vaikams / Voro Vestuvės

  • Žalgirio arenos amfiteatras 50 Karaliaus Mindaugo prospektas Kaunas, Kauno apskr., 44334 Lithuania (map)

Dėmesio: Spektaklis vyks Žalgirio arenos Bosca Amfiteatre!

Klaipėdos jaunimo teatras pristato muzikinį spektaklį vaikams „Voro vestuvės“. Puikiai žinoma poeto Justino Marcinkevičiaus poemėlė naujajame KJT darbe atgyja ne tik kaip šmaikšti ir pamokanti istorija, bet ir kaip muzikali alegorija, išryškinanti mūsų pačių ydas.

Žiūrovai spektaklio metu susipažins su įspūdingu ir grėsmingu voru Tabalai, su jo pakalikais vabalais ir su saulę nuo voro ginančiais paukšteliais. Ir ne tik susipažins – visa publika, tiek vaikai, tiek jų tėveliai galės ir patys dalyvauti grumtynėse ir kovoje dėl saulės.

Spektaklis „Voro vestuvės“ išsiskiria netikėtais scenografijos sprendimais - aktoriai kostiumus ir rekvizitą kuria iš paprastų, bet tarsi iš naujo atrastų daiktų, pavyzdžiui, darbinės pirštinės tampa paukščių plunksnomis. Toks kūrėjų pasirinkimas neatsitiktinis - KJT jau ne pirmame savo darbe siekia, kad teatre vaikai ne tik puikiai praleistų laiką, bet ir norima, kad būtų lavinama jų vaizduotė, fantazija bei atskleidžiamos neribotos kūrybos galimybės.

Spektaklio režisierius Valentinas Masalskis įžvelgia ir gilesnę naujojo spektaklio prasmę. „Istorija apie voro vestuves priverčia mus juoktis iš voro gobšumo, iš vabalų kvailumo ir net iš paukštelių naivumo – J. Marcinkevičius talentingai pašiepia mūsų ydas net ir vaikams suprantama kalba. Tačiau svarbiausia tiek šios poemėlės, tiek mūsų spektaklio misija yra paskatinti mus dalintis: pamiršti, kad šis ar anas daiktas kažkam priklauso ir išmokyti draugiškai pasidalinti tuo, ką geriausio turime. Tikimės, kad mūsų žiūrovai išgirs šią svarbią žinutę.“ – sako spektaklio režisierius.

Dramaturgas: Justinas Marcinkevičius Režisierius: Valentinas Masalskis Scenografė ir kostiumų dailininkė: Renata Valčik Šviesų dailininkas : Julius Kuršys

Vaidina: Laima Akstinaitė, Justina Burakaitė, Karolina Kontenytė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius, Evelina Lozdovskaja, Ieva Pakštytė, Donatas Stakėnas, Gytis Šimelionis, Donatas Želvys, Marija Žemaitytė.

Trukmė: 45min

Spektaklis rekomenduojamas žmonėms nuo 5 metų!

Earlier Event: November 12
KJT Premjera! / Kontrabosas
Later Event: November 15
Nuolankioji
$('body').prepend('
LT | EN
');