Back to All Events

Ryto teatras | OPA! (OPERACIJA: PERDIRBTAS AŠ!)

  • Klaipėdos kultūros fabrikas (map)

Kviečiame visus darželius ir pradines mokyklas prisijungti prie edukacinės-kultūrinės programos „RYTO TEATRAS“. Tai unikali galimybė pažinti teatrą, teatro sceną ir aktorius iš arti.

Kiekvieną mėnesį kviesime visus mažuosius mūsų draugus susipažinti su kultūra iš arti: pažiūrėti vaikiškų spektaklių, o po jų pabendrauti su aktoriais, kurie jiems paruošė edukacines programas.

10:30 lauksime pabiručių Klaipėdos kultūros fabrike (Bangų g. 5a, antrame aukšte).

Edukacija truks 15 - 20 minučių

Visos programos trukmė - 1 val.

Kaina vaikui - 3.5 EUR, grupėms nuo 15 vaikų - 3 EUR

Būtina išankstinė registracija el.paštu www.kjt.lt@gmail.com Edukacinis spektaklis vaikams nuo 5 metų arba šiukšlių odisėja.

Kūrėjai: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius, Ieva Pakštytė, Donatas Stakėnas.

Aprašymas

Vieną rytą šiukšlyne gulintis žurnalas suprato, kad jam čia ne vieta, kad jį dar turi kas nors perskaityti, kad jis dar gali būti reikalingas. Ir nusprendė leistis į nepaprastą, nuotykių ir pavojų kupiną kelionę po spalvingą šiukšlių ir žmonių pasaulį. Bet juk šio žygio žurnalas negalėtų įveikti vienas, tam reikalinga visa šiukšlių komanda – baterija, maišelis, stiklainis ir bananas. Naivios, tačiau ryžtingos šiukšlės leidžiasi ieškoti savo lemties. Nežinia, ar joms pavyks rasti tai, ko kiekviena ieško, kokius išbandymus visoms teks patirti ir kas laukia jų kelio pabaigoje.

Pasak spektaklio „OPA! (Operacija: perdirbtas aš!)” kūrėjų, Klaipėdos jaunimo teatro aktorių, jie siekia ne tik supažindinti žiūrovus su žaismingais personažais, bet ir teatre vaikams nagrinėti ekologijos temą.

„Ar tikrai viskas, ką mes nerūpestingai išmetame, jau nebeturi jokios vertės? Ar išmetame ten, kur reikia? Ar žinome kokią įtaką paprasta šiukšlė turi mūsų pačių aplinkai? Kartu su vaikais ir jų tėveliais bandysime rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Žaisminga spektaklio vaidybinė ir muzikinė forma, yra būdas tai padaryti, o nuotaikingi šiukšlių personažai – tai mūsų bendražygiai šioje operacijoje, - sako spektaklio „OPA! (Operacija: perdirbtas aš!)” kūrybinė grupė.

Trukmė – 1 valanda.

Spektaklio rėmėjas: Vita Baltic International

Later Event: November 9
KONTRABOSAS (REŽ. V. MASALSKIS)
$('body').prepend('
LT | EN
');