Back to All Events

PASKUTINĮ KARTĄ ATNAUJINTA

  • KLAIPĖDOS KULTŪROS FABRIKAS 5A Bangų gatvė Klaipėda, Klaipėdos apskr., 91250 Lithuania (map)

Šiame spektaklyje susipina įvairios sąmokslo teorijos, masonai, NASA veikla, plokščios žemės teorija ir daugelis kitų paslėptų dalykų. Tai, kas laviruoja tarp tikro ir dar nepažino pasaulio. Spektaklyje taip pat pamatysite Oleg Šurajev, Alfredą Bumblauską ir Nerijų Mačiulį.

Režisierė: Živilė Mičiulytė

Dramaturgės: Živilė Mičiulytė, Marija Judzentavičiūtė

Aktoriai: Simas Lunevičius, Justina Burakaitė, Donatas Stakėnas, Kristina Švenčionytė, Rugile Latvenaite, Asta Zacharovaitė, Justina Vanžodytė Šurajeva.

Scenografė ir kostiumų dailininkė: Vita Eidimtaite

Scenografijos asistentas: Justinas Intas

Muzika: Beissoul ir Einius

Žemė yra plokščia. Nesąmonė? O ar tikrai galima įrodyti, kad ji apvali? Ar užtenka to, kad šį faktą kažkada išgirdome mokykloje? Matei nuotraukas. Vaizdo įrašus? Ar jie išties tikri?

Aš sakau – baltas, tu sakai – juodas. Kas iš mūsų teisus? Manai, kad tik Šiaurės Korėjos piliečius nuolat veikia propaganda? Nebūk naivus. Išjunk nuostatas, bet niekada – kritinio mąstymo.

„Paskutinį kartą atnaujinta“ – spektaklis apie manipuliaciją, apie individo prisitaikymą prie daugumos ir visuomenės nuomonės formavimą. Apie žiniasklaidą, socialinius tinklus ir žinomus veidus.

Spektaklyje naudojama ryški blyksinti šviesa ir stiprūs garsai dėl to spektaklis yra nerekomenduojamas sergantiens epilepsija, turintiems klaustrofobiją bei besilaukiančioms moterims;

Spektaklis rekomenduojamas asmenims nuo 14 metų.

Earlier Event: April 19
Kontrabosas (rež. V. Masalskis)
Later Event: April 25
PREMJERA: Mūsų miestelis
$('body').prepend('
LT | EN
');