man netinka tavo kostiumas

kostiumas2_4.jpg
 
 

ryšys tarp gyvųjų ir mirusių, atminties ir dabarties, tragizmo ir komizmo....

Dramaturgas: Mindaugas Nastaravičius

Režisierius: Valentinas Masalskis

Kompozitorius: Nijolė Sinkevičiūtė

Scenografas: Renata Valčik

Vaidina: Valerijus Jevsejevas, Laima Akstinaitė, Justina Burakaitė, Laimonas Dirškus, Margarita Intaitė, Neringa Krunglevičiūtė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius, Pranciškus Megelinskas, Elena Ozarinskaitė, Ieva Pakštytė, Paulius Pinigis, Donatas Stakėnas, Gytis Šimelionis, Asta Zacharovaitė, Donatas Želvys, Marija Žemaitytė.

Trukmė: 1val. 20min

Aprašymas:

       „Man netinka tavo kostiumas“ – vienos dalies tragikomiška drama apie laidotuves, kuriose svarbiau ne kas ir ką, o kaip ir kodėl laidoja. Dramaturgo Mindaugo Nastaravičiaus pjesė nukelia į laidojimo namų poilsio kambarį, ieškodama ryšio tarp gyvųjų ir mirusių, atminties ir dabarties, tragizmo ir komizmo.
Pasak režisieriaus Valentino Masalskio, į tėvo ir sūnaus santykių problemą atsisukantis spektaklis iš kitų Klaipėdos jaunimo teatro pastatymų pirmiausia išsiskiria savo forma.
„Pati medžiaga, labiau primenanti ne grynąjį absurdą, o postmodernų absurdo žaidimą, skatino ilgai ieškoti tinkamos formos ir nuotaikos, galvoti apie žiūrovo funkciją, kuri šiame spektaklyje nėra įprasta“, – sako V. Masalskis.
       Jo teigimu, spektaklį galima pavadinti Klaipėdos jaunimo teatre dirbančių kūrėjų kelionės stotele, leidžiančia įvertinti teatro veidą ir atskleidžiančia šiandieninius jo ieškojimus.
„Esame trupė, kuriai svarbi kiekvieno jos nario kelionė, kūrybiniai atradimai. Mums rūpi, kaip ir kodėl keičiasi M. Nastaravičiaus dramaturgija, ką savito ir naujo žvilgsnyje į sceną atranda scenografė Renata Valčik. Be to, pirmą kartą dramos spektaklyje taip aktyviai dalyvauja kompozitorė Nijolė Sinkevičiūtė, prieš tai labiau dirbusi su muzikos ir judesio spektakliais, o dabar specialiai šiam parašiusi septynias giesmes. Galiausiai, prie šio pastatymo prisijungė ir įdomi kino kūrėjų komanda su režisieriumi Mariumi Kunigėnu priešaky bei didelę patirtį turintis aktorius Valerijus Jevsejevas. Visa tai suteikia vilties, kad ši mūsų teatro stotelė – įdomi, netikėta ir verčianti judėti toliau“

 

Video režisierius: Marius Kunigėnas

 
 
$('body').prepend('
LT | EN
');