23376396_1206295342804308_7074258130633027836_n.jpg

Jei domiesi įvairiomis pasaulio SĄMOKSLO teorijomis, ši PREMJERA - TAU! Masonai, NASA veikla, plokščios žemės teorija ir dar daugelį kitų paslėptų dalykų, apie kuriuos kalbėsime. Tai, kas laviruoja tarp tikro ir dar nepažinto pasaulio.

Beje, ar jau minėjome, kad spektaklio metu išvysite Oleg Šurajev, Alfredą Bumblauską, Nerijų Mačiulį ir dar kitų žymių žmonių?

Spektaklio muzika - Beissoul ir Einius.


Žemė yra plokščia. Nesąmonė? O ar tikrai galima įrodyti, kad ji apvali? Ar užtenka to, kad šį faktą kažkada išgirdome mokykloje? Matei nuotraukas. Vaizdo įrašus? Ar jie išties tikri?

Aš sakau – baltas, tu sakai – juodas. Kas iš mūsų teisus? Manai, kad tik Šiaurės Korėjos piliečius nuolat veikia propaganda? Nebūk naivus. Išjunk nuostatas, bet niekada – kritinio mąstymo.

„Paskutinį kartą atnaujinta“ – spektaklis apie manipuliaciją, apie individo prisitaikymą prie daugumos ir visuomenės nuomonės formavimą. Apie žiniasklaidą, socialinius tinklus ir žinomus veidus. APIE TAVE.


Režisierė: Živilė Mičiulytė Dramaturgės: Živilė Mičiulytė, Marija Judzentavičiūtė

Aktoriai: Simas Lunevičius, Justina Burakaitė, Donatas Stakėnas, Kristina Švenčionytė, Rugile Latvenaite, Asta Zacharovaitė, Justina Vanžodytė Šurajeva.

Scenografė ir kostiumų dailininkė Vita Eidimtaite bei jos asistentas Justinas Intas.

DĖMESIO!

  • Spektaklyje naudojama ryški blyksinti šviesa ir stiprūs garsai dėl to spektaklis yra nerekomenduojamas sergantiens epilepsija, turintiems klaustrofobiją bei besilaukiančioms moterims;

  • Spektaklis rekomenduojamas asmenims nuo 14 metų.

$('body').prepend('
LT | EN
');