sudie, idiotai!

IMG_6007_2.JPG
 
 

Visa tai – mūsų aplinkoje. Mūsų gyvenimuose...

Dramaturgas: Justas Tertelis

Režisierius: Valentinas Masalskis

Scenografas: Renata Valčik

Vaidina: Paulius Pinigis, Kęstutis Žilinskas, Laima Akstinaitė, Margarita Intaitė, Kristina Švenčionytė, Donatas Stakėnas, Gytis Šimelionis, Ieva Pakštytė (Marija Žemaitytė), Vaidotas Bačianskas, Donatas Želvys, Pranciškus Megelinskas, Artūras Lepiochinas, Simonas Lunevičius, Asta Zacharovaitė (Neringa Krunglevičiūtė), Rugilė Latvėnaitė, Justina Burakaitė.

Trukmė: 1val 40min

Aprašymas:

Martynas yra jaunas žmogus, ieškantis savojo – vienintelio ir tikro – kelio tarp šio pasaulio vertybių. Jis mėgina priešintis dviveidiškumui, apgaulei, išdavystei, tačiau kaip mat susiduria su neišvengiama tikrove. Skaudinančia ir abejinga.

Klaipėdos jaunimo teatras pristato spektaklį „Sudie, idiotai!“ pagal dramaturgo Justo Tertelio pjesę. Joje autorius mėgina fiksuoti šiuolaikinio jaunuolio patirtis, išgyvenimus, jo konfliktą su kitų sukurtomis taisyklėmis.

Režisierius Valentinas Masalskis sako, kad tai spektaklis apie viltį ir jos praradimą. „Kas nutinka, kai jaunas žmogus praranda viltį. Kai jis nusivilia suaugusiais ir, svarbiausia, savo mokytojais? Visa tai vyksta ne scenoje. Visa tai – mūsų aplinkoje. Mūsų gyvenimuose“, – sako V. Masalskis.

 
 
$('body').prepend('
LT | EN
');